Zip Perde

Urla Zip Perde

URLA ZİP PERDE

Urla Tente, müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını karşılamak adına girdiği gölgeleme ve koruma sektöründe, kullanıcı memnuniyetini ve ürün verimliliğini arttırmak adına, zip perdeleri otomasyon ve motorlu çalışma sistemleri ile birleştirdi.

Urla Tente tarafından tasarlanan ve dünyaca ünlü İtalyan motor üreticisi Cherubini motorları ile çalışan zip perdeler, mekanınıza hem şık bir görünüm sağlıyor hem de ısı verimini maksimum düzeylere çıkarıyor.

Kasetli gölgelendirme sistemleri olan zip perdeler dikey yönde çalışır ve uygulanan mekanı güneş ışınlarına karşı koruyarak serin kalmasını sağlar. Öte yandan, 1956’dan bugüne alüminyum üreticiliğinde bir numaralı marka olan Urla Tente güvencesinde üretilen alüminyum gövdeler üzerine kurulan zip perdeler, uygulanan mekanı her türlü olumsuz hava koşuluna karşı muhafaza eder. Rüzgar, kar, yağmur ve dolu gibi doğa olayları, Urla Tente tarafından üretilen zip perdeler sayesinde artık endişe etmeniz gereken durumlar arasından çıkıyor. Urla Tente tarafından üretilen zip perde sistemleri, mekanınıza modern bir görüntü katmanın yanı sıra, onu birçok dış etkenden de koruyarak, kullanıcılara rahat ve güvenli bir ortam sunuyor.

Zip Perde Modelleri

ZİP PERDE URLA

Dünyanın önde gelen marka ve ürünleri ile urla tente projeleri ve uygulamaları ile kendiliğinden açılıp kapanabilen tente sistemleri.

ZİP PERDE MODELLERİ

Zip perde model ve fiyatları projenin gerçekleşeceği metrekare büyüklüğü üzerinden hesaplanmaktadır. Bilgi için ücretsiz keşif talep edebilirsiniz.

ZİP PERDE FİYATLARI

Konut, yazlık, iş yeri ve kamusal alanların hepsine yönelik zip perde sistemlerimiz mevcuttur. Size uygun tentenin seçimin birlikte yapabiliriz.

ZİP PERDE PROJELERİ

Zip perde fiyatları için ücretsiz keşif ekimiz yerinde ölçü ve eklenecek aksesuarları göz önüne alıp size teklif sunacaktır.

ZİP PERDE KUMAŞ

Zengin renk ve desenleri ile tente kumaşları, Avrupa’dan ithal yüksek dayanımlı, bakımı kolay olan akrilik kumaşlarıdır.

SERVİS VE BAKIM

Üretimin ve montajını yaptığımız tüm pergola modellerimizin servis ve bakım işlemlerini urla genelinde yapmaktayız.

Hemen Ara
WhatsApp Destek